Downloaden digitale licenties
Update 4 april
AllUnited heeft gekeken naar de inlogprocedure via hun website. Mogelijke oorzaken wanneer het niet lukt om in te loggen zijn:
- Nieuw wachtwoord aanvragen: Soms worden e-mails door uw e-mailprovider tegengehouden of in de ‘ongewenste mail/spamfolder’ geplaatst. Dit gebeurt voor uw eigen veiligheid. Ontvangt u geen nieuw wachtwoord? Neem dan contact op met la@njbb.nl.
- Inloggen met e-mailadres en wachtwoord: Krijgt u de melding ‘Geen gebruiker gevonden’? Vraag dan een nieuw wachtwoord aan. Ontvangt u geen nieuw wachtwoord? Neem contact met ons op via la@njbb.nl.
Met deze aanbevelingen hopen wij u een passende oplossing te bieden.
We hebben van verschillende leden meldingen ontvangen dat het niet lukt om hun digitale licentie via AllUnited te downloaden. We hebben dit probleem bij AllUnited gemeld en gevraagd om het zo snel mogelijk op te lossen. We hopen dat zij het probleem snel kunnen verhelpen.
In de tussentijd vragen we leden die hun digitale licentie op korte termijn nodig hebben voor wedstrijden in het buitenland, een e-mail te sturen naar la@njbb.nl. Wij zorgen er dan voor dat deze leden hun digitale licentie ontvangen.