Kaderavonden scheidsrechters 2025
Goed nieuws voor de waardevolle scheidsrechters groep van de NJBB! Er zullen dit jaar namelijk vier kaderavonden plaatsvinden om scheidsrechters de mogelijkheid te geven: elkaar te ontmoeten, te spreken, kennis te delen en ook op te doen. Gedurende iedere avond zal er tevens de mogelijkheid zijn om scheidsrechters kleding te passen en wanneer de maten het toelaten ook kosteloos mee naar huis te nemen.
Op dit moment zijn reeds twee van de vier avonden gepland voor scheidsrechters in vier van de acht districten. De avonden vinden namelijk plaats per twee districten en voor de volgende districten zijn reeds datum, tijd, locatie en programma vastgelegd:
-
- West en Zuidwest, woensdag 14 mei van 18:30 tot 21:15 uur, bij Stichting de Bogerd, op de Willem de Vries Robbéweg 100 in Gorinchem.
- Noord en Oost, maandag 26 mei van 18:30 tot 21:15 uur, bij Jeu de Boules Vereniging Het Zuiderboeltje, Hyachintstraat 68a, 8013 XZ in Zwolle.
Gediplomeerde scheidsrechters van ieder niveau uit bovenstaande vier districten, met en zonder geldige accreditatie, zijn van harte uitgenodigd voor deze eerste twee avonden. Deelname is kosteloos, reiskosten kunnen we helaas niet vergoeden voor deze avonden in verband met de invulling van het programma. Een voorwaarde voor deelname is, naast het hebben van een scheidsrechters diploma, dat scheidsrechters zich uiterlijk 1 week voor de betreffende avond aanmelden via bijgaand aanmeldformulier (link). In het geval mensen niet aanwezig kunt zijn bij een avond voor hun district of wanneer scheidsrechters gestopt zijn horen wij dit ook graag via hetzelfde formulier.
Scheidsrechters uit de districten Noordwest, Midden, Zuid en Zuidoost zullen dezelfde mogelijkheid geboden krijgen. Wij vragen hen echter nog even geduld te hebben, want de kaderavonden voor deze districten zullen in het vierde kwartaal van 2025 georganiseerd worden. Meer nieuws hierover zal volgen wanneer datum, tijd, locatie en het programma vaststaan. Vragen over de kaderavonden kunnen gesteld worden in een email naar opleidingen@njbb.nl.
Om privacy van NJBB leden te respecteren, hebben wij voor deze uitnodiging niet alle scheidsrechters persoonlijk en via de email aangeschreven die bij ons bekend zijn via ons ledenadministratiesysteem AllUnited. Het kan namelijk zo zijn dat mensen die bij ons nog aangemerkt zijn als scheidsrechter niet actief meer zijn en ook geen informatie meer willen ontvangen. Wat we wel hebben gedaan om dit bericht bij zoveel mogelijk scheidsrechters in de desbetreffende districten te krijgen is, dit bericht delen onder:
-
- Scheidsrechters die op dit moment bij ons bekend actief zijn voor vereniging en daarbuiten, scheidsrechter opgeleid in 2022 en daarna,
- secretarissen van aangesloten verenigingen,
- en districtscoördinatoren.
Hiernaast hebben we dit bericht gepubliceerd op onze twee websites, twee Facebookpagina’s en zullen we het nog delen in de aanstaande nieuwsbrief van april.